У Тернополі завершився ХI Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед борців до 20-ти років, присвячений пам’яті Президента Федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Євгена Ворка. Турнір був відбірковим на чемпіонат Світу, який відбудеться 2-8 вересня 2024 року в Іспанії, - повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя на своїй сторінці у соцмережах.

Тернопільські спортсмени здобули на цих змаганнях дві бронзових нагороди. Так, одну бронзову медаль здобув у ваговій категорії 63 кг Арсен Товмасян (КДЮСШ з греко-римської боротьби, ШВСМ, студент ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі); а ще одну бронзу за третє місце у ваговій категорії 72 кг виборов Анатолій Паснак (КДЮСШ з греко-римської боротьби, студент ЗУНУ).