foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

Нещодавно у Тернополі, в фізкультурно-оздоровчому комплексі КДЮСШ з ігрових видів спорту відбувся другий спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. Карате». Участь у цій події взяли учні 4-6 класів тернопільських шкіл мікрорайонів «Сонячний», «Аляска» та «Східний». А на початку березня фестиваль з карате провели у Тернопільському національному педагогічному університету ім. Володимира Гнатюка для учнів шкіл мікрорайонів «Дружба» та «Центр».

Детальніше...

У Кам’янці-Подільському 24-26 лютого відбувся Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 23 областей України. Успішно виступили на турнірі студенти ЗУНУ. Як повідомляє офіційний інтернет-сайт вишу, серед юніорів у метанні молота Володимир Мироняк (ВСП «ФКЕПІТ») здобув бронзову нагороду, Олександр Сеньків (ФКІТ) - посів п’яте місце та сьоме місце у метанні диска, Андрій Кравець (CГФ) - п’яте місце у метанні диска і шосте місце в метанні молота.

Детальніше...

Всеукраїнські змагання відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики 14 січня відбулись у Львові, в легкоатлетичному манежі СКА. Такий турнір проводиться вже п’ятий рік поспіль. Цьогоріч у змаганнях взяло участь близько трьохсот спортсменів із шести областей України. Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями, нагородження проводили віцепрезидент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк, президент Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, заслужений тренер України Генадій Будкевич.

Детальніше...

Відкритий чемпіонат Львівської області із самбо пам’яті Михайла Левицького серед юнаків 2006-07, 2008-09 р.н. зібрав нещодавно у Львові близько 150 спортсменів західного регіону. Долучились до змагань і представники Федерації дзюдо/самбо Тернопілля. За словами тренера тернополян Віталія Гнатишина, його вихованці показали як гідну боротьбу, так і відмінний результат. Відтак у здобутку наших самбістів одна золота, одна срібна і дві бронзових медалі.

Детальніше...