У селі Острів відбувся футбольний турнір пам’яті загиблого Героя Ігоря Рожука та усіх полеглих захисників Великоберезовицької громади. Такий захід проводився вже втретє. Змагання відбулись серед учнів 7-9 та 10-11 класів і учасниками стали 12 команд навчальних закладів громади. Переможцями у віковій категорії 7-9 класів стали учні Настасівського ліцею, бронзу здобули діти Мишковицького ліцею, а третіми стали учні Острівського ліцею.

У змаганнях серед учнів 10-11 класів перемогу здобув Мишковицький ліцей, друге місце зайняли учні Великоберезовицького ліцею, а третє місце посіли діти Настасівського ліцею – повідмляє офіційний Інтернет-сайт громади.

Парох відслужив поминальну молитву за загиблим воїном Ігором Рожуком та усіма військовими з громади, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

Батько загиблого Героя разом з головою громади нагородили переможців та призерів змагань.