ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

У Тернопільському фаховому коледжі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проводилися спортивно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту  та Олімпійського тижня. Участь у різних змаганнях, що відбулися в межах цих заходів, взяли 240 спортсменів, які представляли  24 групи навчального закладу. Проводились вони задля  зміцнення здоров’я студентів, активізація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах фахової передвищої освіти, популяризації рухової активності.

У перший день завдяки «Богатирським іграм» визначалася найсильніша група коледжу. Учасникам було запропоновано два види змагань:  підтягування на перекладині і перетягування канату. Відтак, призерами змагань у підтягуванні серед першокурсників стали: 3 місце – ТТ-113, 2 місце – ЕА-124, 1 місце – КІ-106. У підтягуванні другокурсники показали такі результати: 3 місце – КН-221, 2 місце – КІ-206, 1 місце – ТТ-211. У перетягуванні канату: 1 курс - 3 місце – КІ-106, 2 місце – КН-121, 1 місце – АТ-101; 2 курс: 3 місце – КН-221, 2 місце – ТР-204, 1 місце – КІ-206. В супер фіналі змагань з перетягування канату у боротьбі за титул « Найсильніша група коледжу» зустрілися переможці першого та другого курсів. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда 1 курсу – АТ-101.

Наступного дня о 8:30,у рамках Олімпійського тижня, була проведена ранкова руханка та дружній забіг «Здорові діти – здорова нація» на дистанцію 1000 м для всіх бажаючих.

На третій день змагань у спортивному залі ніде яблуку було впасти» оскільки всі шанувальники волейболу прийшли, щоб насолодитися грою та підтримати учасників протистояння СТУДЕНТИ vs ВИКЛАДАЧІ. У запеклій боротьбі з рахунком 3:0 перемогу здобула команда викладачів у складі:Дзюла Богдан, Когут Тарас, Гнатишин Надія, Джала Олег, Лотоцька Вікторія, Кульчицький Андрій.

В заключний день змагань «Веселі естафети» для студентів 1 курсу провели представники Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Участь у заході взяли команди десяти груп. Призери та переможці були нагороджені медалями та пам’ятними призами. Призерами стали наступні команди: 1 місце – ТТ-111, 2 місце – ТР-102, 3 місце – КІ-106.