Ви тут: Головна
Тернопільські школярі здобули дві срібних нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби «Олімпійські надії» на призи Жана Беленюка
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеУ Києві завершився Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби «Олімпійські надії» (U17) на призи олімпійського чемпіона Жана Беленюка. Учасниками змагань стали понад 140 спортсменів до 17-ти років зі всієї України. Дві медалі срібного гатунку здобули на цьому турнірі тернопільські школярі - вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної Школи вищої спортивної майстерності.
Так, Назар Бабінський (учень Тернопільської ЗОШ №17) став срібним призером у ваговій категорії 55 кг, а Нікіта Квасецький (Великоглибочецька ЗОШ) завоював «срібло» у ваговій категорії 60 кг. Також Владислав Кротюк (учень Тернопільської школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука) посів п’яте місце у ваговій категорії 65 кг.