ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Нещодавно в місті Джюдже (Туреччина) відбувся VII-й Відкритий чемпіонат Європи з кіокушин БуДо карате WKB в розділі «Куміте» у вагових категоріях та розділі «Ката» серед дітей, юнаків та дорослих. Загалом, у змаганнях взяло участь 615 спортсменів із 18 країн, по 30 спортсменів у категорії. Учасниками цього престижного турніру стали троє тернопільських школярів – вихованців КДЮСШ №1, які виступали у складі національної збірної команди України.

В результаті Тарас Якимець посів ІІ місце серед юніорів 16-17 років у ваговій категорії до 65 кг. Додамо, що Тарас був найлегшим серед суперників у своїй ваговій категорії. Минько Андрій, який виступав серед юнаків 12-13 років у ваговій категорії до 60 кг, теж здобув срібну нагороду.  Ще один тернопоянин Віталій Пантелеймін переміг у першому бою спортсмена з Туреччини, але, на жаль, програв у наступному колі змагань бійцю з Румунії, - повідомила тренер спортсменів Тетяна Чубата.

Наголосимо, що за результатами змагань в розділах «Куміте» і «Ката» збірна команда України посіла перше командне місце серед 18 країн-учасників змагань, виборовши 20 золотих, 15 срібних та 15 бронзових нагород, - ідеться на офіційному інтернет-сайті Тернопільської міської ради.