Упродовж трьох днів у Києві тривали поєдинки VI літньої Гімназіади України з боротьби вільної та греко-римської. Змагання зібрали 307 юних атлетів з 22 областей та 238 закладів освіти. Вдало виступили на турнірі і спортсмени з Тернопілля. Так, у греко-римській боротьбі тернополянин Назарій Бабінський у ваговій категорії 55 кг здобув перемогу. Назарій – учень Тернопільської спеціалізованої школи №17 імені Володимира Вихруща, вихованець Тернопільської КДЮСШ з греко-римської боротьби, обласної ШВСМ.

У вільній боротьбі відзначились медалями учні Збаразької ДЮСШ. Зокрема, срібним призером у ваговій категорії 51 кг став учень Збаразького ліцею №1 Збаразької міської ради Ілля Вінтонович. Бронзові нагороди здобули  Іван Низовий у ваговій категорії 51 кг і Максим Тихонюк у ваговій категорії 80 кг. Додамо, що Іван Низовий є учнем Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №25, а Максим Тихонюк навчається у Збаразькому ліцеї №2 імені Івана Франка.

За результатами цих змагань, чемпіони та чемпіонки Гімназіади України представлятимуть Україну на Всесвітній Гімназіаді у Бахрейні в жовтні 2024 року.