Сім медалей завоювали школярі з Тернопільщини на змаганнях VI-тої літньої Гімназіади України з легкої атлетики. Такий турнір відбувся у Білій Церкві, що на Київщині. У змаганнях метальників перше місце посів учень Козівського ліцею імені Володимира Герети, вихованець ОДЮСШ з літніх видів спорту Максим Лаврик. У штовханні ядра вагою 5 кг, в найкращій спробі юнакові вдалося покращити особисте досягнення - 16 м 32 см, і цей результат приніс йому перемогу та, відповідно, «золото». Також Максим здобув бронзову медаль у метанні диску і продемонстрував нове особисте досягнення - 38 м 87 см. Тренер спортсмена Іван Панасюк.

Ще дві медалі - срібна і золота - на рахунку школярки з Бучача Наталі Бучинської. Серед дівчат, штовхнувши 3-кілограмове ядро на 10 метрів 57 сантиметрів, спортсменка завоювала друге місце. А в метанні диску з особистим досягненням 33 метри 30 сантиметрів Наталя Бучинська стала переможницею.

Єва Овод - представниця ОДЮСШ з літніх видів спорту, здобула бронзову нагороду в спринті на 100 м з результатом 12,87 сек і встановила новий рекорд області серед дівчат до 14 років. Тренують талановиту спортсменку Софія та Назарій Рибії.

Серед бігунів срібну медаль на дистанції 2000 метрів із перешкодами завоював вихованець Бережанської ДЮСШ Арсен Стефанів із особистим досягненням 7 хвилин 31,45 секунди. А серед дівчат на дистанції 2000 метрів із перешкодами з результатом 9 хв 4,07 сек бронзову нагороду здобула ще школярка з Бережан Діана Домброва. Обома спортсменами опікується тренер Володимир Дуда.

Щодо результатів інших представників тернопільської  команди, то Софія Німащук, якою у Тернопільській ОДЮСШ опікується Леонід Дахновський, з особистим досягненням 30 метрів 8 сантиметрів стала четвертою у метанні спису. П’ятим у бігу на 3000 метрів, і так само з особистим досягненням 11 хвилин 21,93 секунди, фінішував підопічний тренера Зборівської ДЮСШ Володимира Небельського Анатолій Соляник. Треба відзначити і ще одну вихованку ОДЮСШ з літніх видів спорту Яну Вівчарик, яка зайняла шосте місце в бігу на 100 м з результатом 13,17 сек, підкоривши особисте досягнення. Тренує спортсменку Олег Данилюк.

У загальнокомандному заліку збірна Тернопільщини, записавши до свого активу 321 бал, посіла сьому позицію.