foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Зональні змагання ХІХ літньої Універсіади України з волейболу (жінки) відбулися 9-11 травня 2024 року у Тернополі. Ігри проходили у спортивному залі Західноукраїнського національного університету. Учасницями турніру  стали 44 студентки із закладів вищої освіти Тернопільської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва.

Перемогу здобула стала команда Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль), ІІ місце посіла команда Київського університету фізичного виховання і спорту, третє місце - Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, а представниці Сумського державного університету були четвертими.

В результаті команди Тернопільської області та міста Києва отримали право участі у фіналі Універсіади з волейболу серед жінок.

А загалом, як інформує Комітет з фізичного виховання МОН України, участь у  жіночих зональних змаганнях Універсіади України з волейболу взяли 15 університетських команд з різних куточків України. Зональні змагання, що відбулись в чотирьох містах країни, вразили потужним стартом та емоційними іграми! Адже тільки по дві команди продовжать боротьбу у фінальній частині турніру!