foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У місті Біла Церква впродовж двох днів тривала XIX літня Універсіада України з легкої атлетики. Студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Ігор Висоцький у штовханні ядра посів третє місце, показавши результат 15 метрів 38 сантиметрів. Як ідеться у дописі кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту на сторінці у сомережах, це особистий рекорд спортсмена.

Ще одну медаль, і теж бронзового гатунку, Ігор Висоцький приніс для команди ТНПУ імені В. Гнатюка у метанні диску. Третє місце спортсмен здобув, відправивши снаряд на позначку 43 метри 38 сантиметрів.

Також «бронзу» завоювала в бігу на 5000 метрів студентка факультету фізвиховання Ольга Правецька. Ольга посіла третю сходинку турнірної таблиці, показавши свій кращий результат - 18:47.62.

Підтримували спортсменів на змаганнях доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту - Валерій Єднак та заслужений тренер України - Михайло Васірук!