foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Змагання з плавання, приурочені Дню університету, відбулися у плавальному басейні спортивного комплексу «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Ці змагання вже стали традиційними. Відбувались запливи на чотирьох дистанціях.

Як повідомляє Кафедра фiзичного виховання i спорту вишу на своїй сторінці у соцмережах, у змаганнях взяли участь усі факультети. Бурхливі та позитивні емоції не вщухали з перших до останніх хвилин запливів. В підсумку місця розподілилися наступним чином: I місце зайняла збірна команда факультету економіки та менеджменту (ФЕМ), II місце у команди факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ), III місце у команди комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС), IV місце у команди факультету інженерії машин, споруд та технологій (ФМТ).

Найкращими плавцями університету стали Басара Михайло, Паронов Антон, Кібіткін Денис, Пошелюжний Назар, Гурзель Олександр, Веселовський Михайло, Янів Соломія, Звонар Ольга.

Додамо, що студентка ТНТУ ім. І. Пулюя Флісак Юлія (МН-11) зарекомендувала себе як прекрасний суддя турніру.