foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У місті Кам’янець-Подільський на стадіоні К-ПНУ імені Івана Огієнка відбувся II етап Кубка України з легкоатлетичних метань «Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельник та А.Бондарчука».

Успішно виступили на цих змаганнях студенти Західноукраїнського національного університету. Так, Денис Тужеляк (Факультет комп’ютерних інформаційних техгологій) у штовханні ядра (7 кг 260 гр) серед молоді з результатом 12 м 55 см завоював золоту медаль. Михайло Гаврилюк (Соціально-гуманітарний факультет) в метанні молоту серед дорослих спортсменів виборов срібну нагороду, а Володимир Мироняк (Соціально-гуманітарний факультет) в метанні молоту серед молоді також виборов срібло.

Тренер спортсменів, старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту СГФ – Василь Яковів. Додамо, що днями спортсмени-метальники у складі збірної команди університету виступатимуть на XIX літній Універсіаді України з легкої атлетики, яка проходитиме 11-12 травня в Білій Церкві.