foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Нещодавно в місті Умані відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та дорослих спортсменів. За нагороди на цій першій у сезоні національній регаті боролися близько 470 веслувальників, які представляли 27 команд із 21 області України, боролися. Успішно на цих змаганнях виступили студенти Західноукраїнського національного університету, - інформує офіційний сайт вишу.

Так, студентка факультету фінансів та обліку Іванна Дяченко здобула срібну медаль у дисципліні з веслування на байдарці-одиночці на дистанції 200 м та бронзову медаль у дисципліні з веслування на байдарці-двійці на дистанції 500 м.

Студент соціально-гуманітарного факультету Віталій Пристай виборов три нагороди серед юніорів 2006-2007 р.н., а саме: золоту медаль у дисципліні з веслування на каное-одиночці на дистанції 200 м, золоту медаль у дисципліні з веслування на каное-одиночці на дистанції 500 м, золоту медаль у дисципліні з веслування на каное-двійці на дистанції 500 м.

Студентка навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Дарія Довбня була другою на дистанції 1000 м у байдарці-двійці.

А також студентка ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» Західноукраїнського національного університету Єлизавета Ліщина серед юніорів здобула перемоги на дистанції 1000 м у байдарці - одиночці та на дистанції 500 м у байдарці - четвірці, а на дистанції 500 м у байдарці - двійці була другою, а також четвертою на дистанції 500 м у байдарці - одиночці.

Додамо, що Іванна Дяченко, Дарія Довбня та Єлизавета Ліщина є вихованками Тернопільської КДЮСШ з водних видів спорту.