ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Фінальний етап ХІХ літньої  Універсіади України з дзюдо 25-27 квітня тривав у Тернополі. Поєдинки, які відбувались у залі фізкультурно-оздоровчого комплексу КДЮСШ з ігрових видів спорту, зібрали понад 170 учасників – студентів 39 закладів вищої  освіти із 16 регіонів України та міста Києва.

У церемонії відкриття змагань взяли Віце-президент Спортивної студентської спілки України, голова вченої ради ЗУНУ, професор Андрій Крисоватий, віце-президент Федерації дзюдо України Сергій Колесніченко, начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олександр Бірюков, директор Центру студентського спорту ЗУНУ, заслужений працівник освіти Роман Циквас, начальник управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Микола Круть, декан факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Віктор Шандригось.

В результаті у командному заліку серед закладів вищої освіти перше місце посів Сумський державний університет, на другому місці - Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; на третьому – Західноукраїнський національний університет. Серед команд регіонів перше місце турнірної таблиці зайняли студенти Львівської області, на другому місці  - Сумська область, на третьому – представники Хмельницької області, а команда Тернопільської області посіла четверте місце.

В індивідуальному заліку серед дзюдоїстів з Тернополя відзначились студенти ЗУНУ. Так, серед чоловіків у ваговій категорії 73 кг Володимир Свідрак здобув бронзову нагороду. Серед жінок теж «бронзу» здообула Анастасія Сикіш у ваговій категорії 52 кг, «золото» завоювала Сніжана Пліш у ваговій категорії 57 кг, а Ольга Дріг (в/к 63 кг) та Діана Луцяк (в/к +78 кг) вибороли «срібло».

Додамо також, що учасниками турніру, які посіли 5-7 місце серед чоловіків були студенти ЗУНУ Денис Фік (в/к 60 кг) та Ілля Тукало (в/к 73 кг),

У командних змаганнях «стінка на стінку» Сніжана Пліш, Діана Луцяк, Ольга Дріг, Анастасія Сикіш та Марія Куневич стали бронзовими призерками. За результатами змагань буде сформована студентська збірна команда України для участі у міжнародних змаганнях.