Ви тут: Головна
Школярі з Тернополя здобули одну срібну і дві бронзових медалі на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби памʼяті заслуженого тренера України Станіслава Коваля
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеВ місті Березне (Рівненська область) завершився XXVII традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби памʼяті заслуженого тренера України Станіслава Івановича Коваля. Участь у змаганнях взяло двадцять команд і двісті сімдесят спортсменів. Тернопіль на турнірі представляли вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби.
В результаті серед молодших юнаків 2012-2013 років народження Владислав Олексенко (учень Буцнівського ліцею) виборов срібну нагороду у ваговій категорії 32 кг, а у ваговій категорії 35 кг Артем Топольницький (учень ЗОШ №11) та Костянтин Зозуля (учень ЗОШ №16) стали бронзовими призерами. Також у ваговій категорії 29 кг Давид Збараський (учень ЗОШ №4) посів п’яте місце, інформує Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя на своїй сторінці у соцмережах.