foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Відкритий Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Марії Гавриш впродовж двох днів тривав у Вінниці, на базі міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної. Змагання зібрали близько ста спортсменів з ДЮСШ та клубів Вінниці, Хмельницького та Тернополя. Участь у турнірі взяли хлопці та дівчата у вікових категоріях 2008-2009 та 2010-2011 роки народження. Плавці здобували першість кролем, брасом, на спині та в естафеті вільним стилем на олімпійських дистанціях. Також були проведені командні змагання.

Тернопіль представляли на турнірі вихованці КДЮСШ №1 та КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського. Як ідеться на сторінці КДЮСШ №1 у соцмережах, неодноразовими переможцями та призерами стали Валентина Степанюк, Віталій Басара, Роман Попович (тренер Катерина Антонишин) та Анна Майовська, Анна Яна Лапичак, Вікторія Пасіка та Тарас Залеський (тренер Мар’яна Михальчишин). У складі командии виступало десятеро спортсменів.

Команда КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського виборола у Вінниці 34 медалі, - інформує сторінка школи у соцмережах. У віковій категорії 2008-2009 р.н. переможцями та призерами змагань стали: Салюк Софія – золото на дистанції 50 м брас; Криворучко Олексій – срібло на дистанції 50 м брас та 100 м брас, бронза на дистанції 200 м брас; Зубрецький Роман – золото на дистанції 100 м батерфляй, бронза на дистанції 50 м батерфляй; Притуляк Олександр – срібло на дистанції 100 м батерфляй; Крицак Михайло – бронза на дистанції 100 м батерфляй; Бобко Уляна – золото на дистанціях 100 м на спині, 50 м на спині та 100 м брас; Черкас Максим – бронза на дистанції 100 м на спині.

У віковій категорії 2010 р.н. та молодші переможцями та призерами змагань стали: Лукава Діана – срібло на дистанціях 50 м вільний стиль та 50 м на спині, золото на дистанції 100 м на спині; Хабурська Вікторія – бронза на дистанції 50 м вільний стиль, срібло на дистанції 50 м батерфляй, золото на дистанції 100 м вільний стиль; Дзюба Костянтин – срібло на дистанціях 50 м вільний стиль, 50 м батерфляй та 100 м вільний стиль; Гураль Таміла – золото на дистанції 50 м брас, бронза на дистанції 100 м на спині; Ткачук Ілля – срібло на дистанціях 50 м та 100 м брас, бронза на дистанції 200 м брас; Ковдрин Захар – бронза на дистанціях 50 м брас та 100 м брас; Тришак Ілля – срібло на дистанції 100 м батерфляй; Збараський Данило – золото на дистанціях 100 м на спині та 50 м на спині; Банасевич Домініка – бронза на дистанції 50 м батерфляй, срібло на дистанції 100 м вільний стиль; Галашин Арсен – срібло на дистанції 50 м на спині.

У естафетному плаванні 4х50м вільним стилем змішана команда КДЮСШ №2 ім. Ю. Горайського здобула ІІ місце та 4х50 м комплексне плавання змішана – ІІ місце.

Додамо, що турнір з плавання пам’яті рекордсменки Марії Гавриш проводять з 2007 року. Раніше змагання мали статус міжнародних, але в умовах воєнного стану отримали статус Всеукраїнських. Марія Гавриш – вінничанка, олімпійська чемпіонка та неодноразова переможниця багатьох змагань з плавання різних рівнів.