foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Впродовж двох днів у Тернополі тривав чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів у віковій категорії U17. Учасниками змагань, що відбувались у фізкультурно-оздоровчому комплексі КДЮСШ з ігрових видів спорту, стали 236 спортсменів віком до 17 років із двадцяти областей України. Команду міста Тернополя представляли 14 вихованців КДЮСШ з греко-римської боротьби, - повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста.

За результатами поєдинків двоє тернополян стали бронзовими призерами турніру. Так, третє місце посів у ваговій категорії 51 кг Назар Бабінський - учень Тернопільської ЗОШ №19, представник обласної ШВСМ, тренери Андрій Телебан та Віталій Ліщинський.

Ще одну бронзову нагороду завоював у ваговій категорії 55 кг Богдан Бендіна (Тернопільський академічний ліцей «Українська гімназія імені Івана Франка»), який тренується під керівництвом Володимира Лучанка та Василя Мончака.