foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Спартакіада ЗУНУ з волейболу серед чоловічих команд відбулася нещодавно у фізкультурно-оздоровчому комплексі Західноукраїнського національного університету. Участь у змаганнях взяли сім команд факультетів та інститутів класичного університету Тернополя, які були розподілені на дві групи. За підсумками групового етапу, команди, які посіли 3-4 місця, змагались за 5-7 місце у загальному заліку, а команди, що посіли 1-2 місце у групах, – зіграли у півфіналах.

Команди, які програли півфінали, боролися за третє місце, переможці - зійшлися у матчі за перше місце. За підсумками змагань бронзовими призерами Спартакіади стала збірна команда Навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури (ННІІПІ), срібними – Факультету комп’ютерних інформаційних технологій (ФКІТ), переможці змагань -збірна команда Соціально-гуманітарного факультету (СГФ).

Судили змагання гравчині жіночої збірної команди «Галичанка-ЗУНУ». Головний суддя - старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту Андрій Чорненький, - інформує офіційний Інтернет-сайт ЗУНУ.