foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Срібну медаль здобула школярка Анастасія Перхалюк з Теребовлі, що на Тернопіллі, на неймовірно масштабному молодіжному борцівському турнірі Європи «TALLINN OPEN 2024». Ці престижні змагання, які проходили у вільній, греко-римській та жіночій боротьбі серед кадетів та юнаків, цьогоріч зібрали у столиці Естонії, місті Талліні, понад 2700 спортсменів з близько 500 спортивних клубів з 38 країн світу. Впродовж трьох днів учасники віком від 11 років і молодших до 20 років змагались одночасно на 14 килимах.

Теребовлянка Анастасія Перхалюк у жіночій боротьбі серед спортсменок 2011 року народження та молодших у ваговій категорії 40 кг посіла друге місце і виборола срібну нагороду. А загалом, як ідеться на сторінці «Wrestling Terebovlya» у соцмережах, Анастасія після п’яти перемог лише у фіналі поступилася суперниці.

Анастасія Перхалюк – учасниця секції вільної боротьби Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради, учениця 6-Б класу опорного закладу Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1. Тренер Володимир Перхалюк.

Фото зі сторінки «Wrestling Terebovlya» у соцмережах.