foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У місті Городок на Хмельниччині, в СК «Епіцентр», відбувся Другий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків. Змагання зібрали близько 315 учасників. Це хлопчики з різних міст України, віком від 2017 року народження до 2010-го. Загалом було двадцять команд з різних областей. Кожна дитина намагалася продемонструвати вміння та навички, клас своєї боротьби, а організатори підготували для юних спортсменів чудові медалі з власним дизайном, кубки та дипломи.

Вдало виступили на турнірі школярі з Тернопілля, які представляли місто Теребовля – вихованці Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради. Діти привезли до рідного міста чотири комплекти нагород та кубків. Як ідеться на сторінці Центру у соцмережах, відзнаки у своїх вагових категоріях отримали Віталій Гнатюк, Арсен Булаєвич, Денис Скрипник, Валентин Баран. За крок до нагороди були Артем Галаган, Вадим Бродяк, Вадим Булаєвич, Олександр Вешневський, Владислав Цуркан. Тренер спортсменів Володимир Перхалюк.

Юні борці є учнями таких навчальних закладів: Теребовлянський академічний ліцей імені Ярослави Стецько; Опорний заклад Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1; Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; Теребовлянська Спеціалізована Школа-ліцей; Великоговилівська гімназія.