foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В місті Дубно проходив Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів памʼяті захисників, які загинули за незалежність України. Участь у змаганнях взяли майже двісті спортсменів із 16 команд. Безкомпромісна боротьба на помостах точилась два дні. Представники Тернопільської області посіли у загальнокомандному заліку третє місце, поступившись команді Рівненської області, яка завоювала перше місце, та хмельничанам, які були другими.

Прекрасно виступили у складі команди Тернопілля студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Зокрема, Денис Вʼюк, студент групи МВ-31, став чемпіоном в складі естафетної команди серед дорослих і посів друге місце в класичному двоборстві (поштовх + ривок) серед юніорів. Олександр Тарапата, студент групи МВ-31, виборов перше місце серед юніорів в класичному двоборстві. За крок від пʼєдесталу зупинився Володимир Проць, студент групи МM-21, який зайняв четверте місце в класичному двоборстві серед юніорів.

Медалі завоювали також і Віталій Гурняк та Ростислав Гайдош, які посіли відповідно друге і третє місця в дисципліні Р-12 (ривок гирі з довільною зміною рук протягом 12 хвилин) у змаганнях серед юніорів. Віталій Гурняк є студентом Тернопільського Центру професійно-технічної освіти, а Ростислав Гайдош - студент факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Усі хлопці-спортсмени - вихованці Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту, де тренуються під керівництвом заслуженого тренера України з гирьового спорту, старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту ТНТУ імені Івана Пулюя, Майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона та багаторазового призера чемпіонатів світу, семиразового чемпіона та рекордсмена України - Зіновія Кульчицького. Треба підкреслити, що сам Зіновій Кульчицький, виступаючи разом зі своїми вихованцями на Відкритому чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту у Дубно, став чемпіоном серед ветеранів в дисципліні Р-12.

Підготовлено за матеріалами інтернет-сторінок Тернопільських вишів та ДЮСШ з літніх видів спорту.