foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Спортивні змагання «Весняні ритми» за участі студенток І-ІІІ курсів Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької відбувалися у приміщенні ЗОШ №24. У основу цих веселих та активних спортивних випробувань було взято «Cool Games» — спортивні змагання, в основі яких лежать різноманітні командні естафети, і які розвивають швидкість, спритність, взаємопідтримку, - ідеться на офіційному Інтернет-сайті коледжу.

«Ми використали тільки близько семи естафет, бо такі змагання проводили вперше. Дівчата успішно виступили у кожній. А ще – долучили до змагань музичну вікторину та ліплення вареників на швидкість. Було захоплююче, цікаво та весело», — розповів викладач фізичної культури Ігор Поліщук.

Перше місце вибороли дівчата ІІ курсу, друге – першокурсниці, а на третьому були третьокурсниці. Усі учасники отримали грамоти та подарунки від журі, до складу якого входило керівництво навчального закладу. Організували захід викладачі фізичної культури коледжу Ігор Поліщук та Володимир Матвіїв.

Фото з допису на сайті коледжу