foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

72 боксери з Литви, Польщі, Латвії, Казахстану, Ірландії, Англії, Уельсу, Вірменії, Шотландії та України стали учасниками 28-го Міжнародного турніру «Імені Альгірдаса Шоцікаса» з боксу, який проходив впродовж 20-24 березня 2024 року у литовському місті Каунасі.  У ваговій категорії до 81 кг серед жінок срібну нагороду виборола студентка Західноукраїнського національного університету Олеся Крисюк.

А загалом на 28-му Міжнародному турнірі імені «Альгірдаса Шоцікаса» в Каунасі (Литва) збірна України здобула 13 нагород. Українці завоювали три золоті, чотири срібні та шість бронзових медалей.

До слова, Олеся Крисюк - студентка Західноукраїнського національного університету, представниця Тернопільської обласної організації Федерації боксу України, є вихованкою КДЮСШ з греко-римської боротьби відділення боксу, представляє ШВСМ та спортивне товариство «Динамо». Тренується під керівництвом Руслана Фірмана в спортивних клубах «Шкіряна рукавичка» і «Текстильник».