foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Другий етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч» завершився у Великобірківській селищній територіальній громаді, що на Тернопільщині. Участь у змаганнях взяли 12 шкільних команд Великобірківської громади, - інформує «Суспільне». 140 учасників протягом двох місяців змагалися у п'яти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг.

За результатами змагань ІІ етапу Великобірківську громаду представлятимуть команди Великобірківського ліцею імені Степана Балея у таких видах як волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування, футзал. У черлідингу виступатиме команда Малоходачківської гімназії

Додамо, що, як ідеться на сторінці "Пліч-о-пліч шкільні ліги Тернопільщини" у соцмережах, за минулий тиждень в різних громадах Тернопільщини змагалися 94 команди. Учасники провели 134 гри, в яких взяло участь 914 школярів.

Нагадаємо, що 3-й етап (районний) триватиме з 1 квітня до 14 травня. У ньому визначаться переможці змагань у районах, які отримають право змагатися у обласному етапі. А 4-й етап (обласний) відбуватиметься протягом травня. Переможці обласного етапу з певного виду спорту отримають право змагатися у всеукраїнському етапі.

Завершальний, п'ятий етап, який запланований на червень, визначить переможців України з кожного виду спорту