foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Фінальний спортивно-розважальний захід «Ме/Жа» відбувся в залі Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі. Учасниками дійства стали учні старших класів, студенти Фахового коледжу харчових технологій і торгівлі, ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Галицького фахового коледжу ім. В’ячеслава Чорновола та ТЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - переможці спортивно-розважальних змагань «Нумо, дівчата» та «Нумо, хлопці».

Щоб вибороти перемогу, хлопцям та дівчатам довелося змагатися у різних спортивних естафетах, боротися за кожну перемогу, показати командну гру та вражаючі стратегії, виконуючи цікаві завдання, демонструючи кмітливість, вміння, спритність та здатність до командної роботи.

Найкращими виявилися команди:

1 місце - «Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі» (дівчата);

2 місце – «Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі» (хлопці);

3 місце – «Галицький фаховий коледж ім. В’ячеслава Чорновола» (дівчата).

Переможці отримали оригінальні кубки та подарунки від організаторів та партнерів заходу - Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення та управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради спільно з Тернопільською міською радою.

«Ме/Жа - це прекрасна мета заходу! Демонстрація того, що різниця між хлопцями і дівчатами є умовною, а також те, що спільна робота і взаємне доповнення можуть принести чудові результати. Учасники, як дівчата так і хлопці, виконували однакові завдання на спортивну підготовку, ерудицію, швидкість реакції та влучність», - ідеться у дописі на сторінці Центру у соцмережах.