foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Фінальні ігри з баскетболу серед юнаків та дівчат ІІ етапу Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбулися у Тернополі, у фізкультурно-оздоровчому комплексі КДЮСШ з ігрових видів спорту. Участь у ІІ (міському) етапі взяли 15 команд, які були розподілені на групи. Переможці груп проходять у ІІІ регіональний етап. Так, першим фіналістом серед юнаків стала команда ТЗОШ №4, другим - ТЗОШ №26 імені Дмитра Заплітного. Третій фіналіст – ТЗОШ №27 імені Віктора Гурняка.

Серед команд дівчат перемогу здобула команда ТЗОШ №26 імені Дмитра Заплітного, другою була команда ТЗОШ №14 імені Богдана Лепкого, третьою - ТНВК «Школа - колегіум Патріарха Йосифа Сліпого», - інформує сторінка «Пліч-о-пліч шкільні ліги Тернопільщини» у соцмережах.

Нагадаємо, що «Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського для популяризації спорту серед школярів. Головна його мета – залучити школярів до фізичного розвитку та сформувати у них лідерські якості через спорт. Другий етап триватиме до 30 березня.