foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Благодійний турнір на підтримку ЗСУ з волейболу в пам’ять героїв Небесної Сотні відбувся у Тернополі, в спортивному комплексі «Політехнік» ТНТУ ім. І. Пулюя. Захід було організовано за ініціативи студентського самоврядування і сприяння колективу кафедри фізичного виховання і спорту та первинної профспілкової організації працівників технічного університету. Участь у змаганнях взяли вісім аматорських команд.

Як ідеться на офіційному Інтернет-сайті вишу, емоції вирували на майданчику і трибунах впродовж усіх ігор. У фіналі перемогу вибороли майбутні педагоги, відтак команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя трохи поступилась команді Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і здобула II місце. На третьому місці – аматорська команда «Галичани».

Студенти ТНТУ ім. І. Пулюя Плитин Дмитро і Ковач Вікторія зарекомендували себе як прекрасні організатори і судді турніру, - наголошується у дописі на сайті ТНТУ.