Ви тут: Головна
У Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя провели благодійний турнір на підтримку ЗСУ з волейболу в пам’ять героїв Небесної Сотні серед аматорських команд
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеБлагодійний турнір на підтримку ЗСУ з волейболу в пам’ять героїв Небесної Сотні відбувся у Тернополі, в спортивному комплексі «Політехнік» ТНТУ ім. І. Пулюя. Захід було організовано за ініціативи студентського самоврядування і сприяння колективу кафедри фізичного виховання і спорту та первинної профспілкової організації працівників технічного університету. Участь у змаганнях взяли вісім аматорських команд.
Як ідеться на офіційному Інтернет-сайті вишу, емоції вирували на майданчику і трибунах впродовж усіх ігор. У фіналі перемогу вибороли майбутні педагоги, відтак команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя трохи поступилась команді Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і здобула II місце. На третьому місці – аматорська команда «Галичани».
Студенти ТНТУ ім. І. Пулюя Плитин Дмитро і Ковач Вікторія зарекомендували себе як прекрасні організатори і судді турніру, - наголошується у дописі на сайті ТНТУ.