foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Дві медалі – золотого і бронзового гатунку – завоював на чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат тернопільський спортсмен Назарій Тесельський. Такі змагання відбувались впродовж тижня на спортивній базі «Тисовець», що на Львівщині. Назарій Тесельський серед старших юнаків став чемпіоном у спринтерській гонці та бронзовим призером у гонці класичним стилем на 5 км. Назарій - студент Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, учень відділення лижних гонок Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту, учасник зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2024. Тренер спортсмена Ілля Камоцький, перший тренер Ярослав Гаяць.

Як ідеться на сторінці школи у соцмережах, змагання були проведені за зміненою програмою, у зв’язку з погодними умовами і недостатнім сніговим покривом. Але це не завадило тернопільським спортсменам показати хороші результати. Окрім Назарія, дві нагороди виборола і наймолодша представниця команди - Анастасія Змарко. Так, Анастасія двічі була бронзовою призеркою, посівши треті місця в гонці класичним стилем на 2 км та спринтерській естафеті.

«Хочемо відмітити також Олену Доценко, яка тричі займала місця в 10-ці найкращих серед середніх дівчат», - ідеться в дописі на сторінці школи.