foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих (чоловіки, жінки) та молоді (юніори, юніорки) впродовж п’яти днів тривав у Києві. Великого успіху досяг, виступаючи у складі збірної області, студент Тернопільського технічного університету імені Івана Пулюя, вихованець ОДЮСШ з літних видів спорту Денис В’юк. Спортсмен став чемпіоном України серед юніорів в дисципліні «ривок», а також срібним призером в сумі двоборства (поштовх + ривок) і в сумі триборства (поштовх довгим циклом + поштовх + ривок).

А ще один студент ТНТУ ім І. Пулюя та представник ОДЮСШ з літних видів спорту Олександр Тарапата виборов найбільшу кількість медалей серед представників збірної області. В нього дві срібні і дві бронзові нагороди в різних дисциплінах.

Відзначився також студент Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ростислав Гайдош. У дисципліні «ривок з довільною зміною рук» атлет посів друге місце.

«Вітаємо спортсменів та їхнього тренера Зіновія Кульчицького з успішним виступом і бажаємо не зупинятися на досягнутому», - наголошується на сторінці школи у соцмережах.