foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Міжнародний турнір серед жінок «5 th Riga Ladies Boxing Cup RIGA LADIES BOXING CUP 2024» класу «А» серед дівчат, юніорок, жінок-молоді та жінок відбувся у місті Рига (Латвія). Учасницями турніру стали майже 110 спортсменок з 11-ти країн. У складі збірної України гідно виступила на цьому престижному спортивному форумі школярка з Тернополя Олександра Черевата. Юна боксерка стала переможницею у ваговій категорії 40 кг.

Тренується Олександра Черевата у відділенні боксу «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби» під керівництвом Володимира Шнуровського, представляє Тернопільську обласну організацію Федерації боксу України, учениця Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич».

Олександра є дворазовою чемпіонкою України та фіналісткою Чемпіонату Європи з боксу, також дівчинка стала чемпіонкою України з легкої атлетики у бігу на дистанції 3000 м. Зараз юна талановита спортсменка готуватиметься до чемпіонату України з боксу, який стане відбірковим для участі у чемпіонаті Європи в Італії, - повідомляє тренер спортсменки на своїй сторінці у соцмережах.