foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Команди шести різних навчальних закладів Тернополя стали учасницями спортивного заходу «Нумо, дівчата». Проходило дійство у формі естафет. Відбувались такі веселі, динамічні та цікаві випробування на базі Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі. Учасниці демонстрували спритність, уміння працювати в команді, винахідливість, влучність та багато інших якостей, які допомагали їм боротися за перемогу. В результаті перше місце зайняла команда Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола. На другому місці були представниці Коледжу харчових технологій і торгівлі. Третє місце посіли учениці Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Організаторами заходу виступили Тернопільська міська рада, управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення,- повідомляється на сторінці центру у соцмережах.

Фото Андрія Фігурського.