foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У місті Ужгороді завершився чемпіонат України серед юнаків U15 з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. Бронзову нагороду виборов на цьому турнірі школяр з Теребовлі Валентин Баран. Виступаючи у ваговій категорії 75 кг, спортсмен став бронзовим, - інформує «Wrestling Terebovlia» на своїцй сторінці у соцмережах. Хорошу боротьбу показала, зупинившись за крок до нагороди, Анастасія Перхалюк, яка посіла п’яте місце. Також п’ять непростих поєдинків провів Артем Перхалюк, але поступився чемпіону України у своїй вазі. Спортсмени представляють Тернопільську обласну ДЮСШ з літніх видів спорту та навчаються у Теребовлянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

Ще одну медаль на турнірі виборов вихованець Підволочиської ДЮСШ Назар Логойда, який зайняв друге місце. Спортсмен здобув срібну нагороду у ваговій категорії 85 кг та виконав норматив кандидата у майстри спорту, - повідомили у Підволочиській селищній раді. І за результатом цих змагань Назар Логойда потрапив до складу збірної України U-15 з вільної боротьби, яка готуватиметься до чемпіонату Європи, що відбудеться в Греції. Тренер спортсмена - викладач з вільної боротьби Підволочиської ДЮСШ Василь Логойда.

А «золото» на чемпіонаті України в Ужгороді у здобутку представниці Вишнівецької ОТГ Мартіни Модної. Спортсменка завоювала золоту нагороду і стала чемпіонкою України у ваговій категорії 39 кг. Як повідомляє тренер Олег Борисевич на своїй сторінці у соцмережах, дівчина також представлятиме збірну України на чемпіонаті Європи в Греції. П’яті місця завоювали представники Вишнівця Федюк Ангеліна (вагова категорія 39 кг) та Євген Хом’як (вагова категорія 100 кг).