За ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України по всій Україні буде проведено чимало спортивних та оздоровчих заходів серед школярів в рамках "Рух-це здорово!". В Тернополі центральним місцем проведення стане Набережна Тернопільського ставу, де 7 червня о 13:00 співорганізатори Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України та Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення організовують для учнів тернопільських шкіл легкоатлетичний забіг.
На територіях громад Тернопільщини свято продовжиться вже 8 червня.
Щиро вдячні за сприяння проведенню свята Тернопільській міській раді та управлінню освіти і науки ТМР