Ви тут: Головна
Тернопільський школяр Максим Пуківський – бронзовий призер Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеУ Тернополі пройшли Всеукраїнські змагання «Ліга Миронюка В.В.» та етап «Мураха-2024» з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів із 19 команд, які представляли 9 областей України: Харківську, Львівську, Закарпатську, Хмельницьку, Дніпропетровську, Київську, Запорізьку, Івано-Франківську та Тернопільську, - інформує управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради на своїй сторінці у соцмережах.
Протягом двох днів шпажистки і шпажисти розіграли вісім комплектів нагород. Юні фехтувальники змагались у чотирьох вікових категоріях серед юнаків та дівчат: 2009-2012 р.н., 2011-2012 р.н., 2013-2014 р.н., 2015 р.н. та молодші. Місто Тернопіль представляла команда «КДЮСШ №2 імені Ю. Горайського» у складі 34 спортсменів у всіх вікових категоріях.
Найкраще серед тернополян виступив Максим Пуківський, який посів ІІІ місце серед юнаків 2015 р.н.
Зазначимо, що такого рівня змагання з фехтування в Тернополі проводились вперше за останні тридцять років.