Ви тут: Головна
Тернопільські школярі відкривали для себе тач-регбі під час спортивного фестивалю «ВідкрийТЕ спорт»
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеСпортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. ТАЧ-РЕГБІ» впродовж двох днів тривав у спортивному залі Тернопільської ЗОШ №19. Понад сто дітей віком 12-13 років, які представляли різні навчальні заклади міста, ознайомились та відкрили для себе цей цікавий вид регбі, - інформує управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради на своїй сторінці у соцмережах.
Вчитель фізичної культури школи №19, тренер і діючий гравець регбійного клубу «Терен» Володимир Крутовський розповів юним учасникам заходу про правила гри, продемонстрував елементи виконання передач та можливості цього спорту. Допомагали йому у цьому гравці клубу «Терен», учні ТЗОШ №19.
Додамо, що інформаційно- спортивний проект «ВідкрийТЕ спорт» проходить з метою ознайомлення дітей з різними видами спорту, які функціонують у Тернополі.