foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В польському місті Якушице завершився Юніорський відкритий чемпіонат Європи-2025 IBU з біатлону. В останній день змагань пройшов мас-старт на 60 учасників у юніорів. Перемогу в забігові на дистанції 12 кілометрів здобув представник Хорватії Матія Леговіч. «Срібло» спочатку віддали естонцю Якобу Кульбіну, але через порушення правил під час гонки його було дискваліфіковано. Таким чином у заліку на одну сходинку вище піднявся тернопільський спортсмен Віталій Мандзин, який мав третій час і спершу мав отримати «бронзу».Отож, тепер у підсумку у Віталія Мандзина - студента факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та паралельно студента Західноукраїнського Національного університету (факультет фінансів та обліку) - друга позиція та срібна нагорода.

А ТОП-3 гонки замкнув австрієць Лукас Хаслінґер.

Додамо, що, як повідомляє «Суспільне-спорт», Віталій Мандзин був близьким до найвищої нагороди в індивідуальній гонці, проте посів четверте місце з відставанням від подіуму в 6.4 секунди, а у спринті фінішував тринадцятим. Тренер спортсмена Назарій Бурик.

Щодо планів на найближче майбутнє, то наразі Віталій Мандзин вирушає з юніорською збірною в Естонію для підготовки до чемпіонату світу з біатлону.

Підготовлено за матеріалами Інтернет-видань, фото зі сторінки тренера спортсмена Назарія Бурика у соцмережах.