foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У місті Бучач, що на Тернопіллі, відбувся ІІ етап змагань з волейболу в рамках спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» серед школярів громади. Турнір тривав впродовж двох днів у спортивному залі Бучацької дитячо-юнацької спортивної школи. У змаганнях взяли участь команди з десяти шкіл Бучацької громади.

За підсумками змагань призові місця розподілилися наступним чином: серед дівчат перше місце посіла команда Бучацької  гімназії імені В.М. Гнатюка, друге місце у учениць  Жизномирська ЗОШ І-ІІІ ст., на третьому місці  – Бучацький ліцей.

Серед юнаків перше місце здобула команда Жизномирської ЗОШ І-ІІІ ст., 2 місце – Зубрецька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея, на третьому місці – команда Бучацького ліцею імені Святого Йосафата. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, - ідеться на сторінці Бучацької ДЮСШ у соцмережах.