foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Традиційна наукова конференція «ОЛІМПІЙСЬКИЙ РУХ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ - МИНУЛЕ ТА СЬОГОДЕННЯ» відбулась 1 лютого у Тернопільському Національному Педагогічному Університеті на факультеті фізичного виховання. Ректор ТНПУ Богдан Буяк та декан факультету фізичного виховання, доцент Віктор Шандригось звернулись з вітальним словом до усіх присутніх, а також вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць у боротьбі за територіальну цілісність України хвилиною мовчання. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України Олександр Бірюков розповів про змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» та особливості їх організації.

Голова Тернопільського осередку Національного Олімпійського Комітету України, народний депутат України Іван Калаур доповів про розвиток фізичної культури і спорту на Тернопільщині, співпрацю з громадськими організаціями та територіальними громадами з якими визначені спільні цілі та завдання для популяризації олімпійського руху в області.

Також на конференцію завітав студент університету Максим Панчук - учасник четвертих зимових юнацьких олімпійських ігор у Канвондо (Південна Корея). Спортсмен поділився досвідом зі студентами, після чого був нагороджений сувенірами та подарунками від керівництва університету та Національного олімпійського Комітету України.

Микола Божик - кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теоретико-біологічних основ фізичного виховання Кременецької обласної педагогічної академії імені Тараса Шевченка мав доповідь про аспекти розвитку зимових видів спорту на Кременеччині.

Ярослав Галан - кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ТНПУ імені Володимира Гнатюка, голова організації «Молодь. Наука. Спорт. Здоровий Рух України» докладно описав проєкт «Олімпійська Мрія».

По завершенню конференції учасники зробили традиційне спільне фото.