foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В місті Києві з 29 січня до 01 лютого тривав Кубок України з боротьби самбо серед юніорів та юнаків. Учасниками змагань стали представники Федерації дзюдо/самбо Тернопілля, вихованці КДЮСШ №1 імені Юрія Горайського, члени Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо Україна», студенти Західноукраїнського національного університету (кафедра фізичної реабілітації і спорту) Денис Фік, Ігор Бобко та Ілля Тукало. В результаті тернополяни здобули дві бронзові нагороди.

Так, третє місце посів Ігор Бобко (2006 р.н.), який виступав у ваговій категорії 98 кг, а Ілля Тукало (2006 р.н.) завоював «бронзу» у ваговій категорії 79 кг. Також Денис Фік (2005 р.н.) був на п’ятому місці у ваговій категорії 64 кг.

Тренери спортсменів Віталій Гнатишин та Роман Циквас.

Додамо також, що, як повідомляє Федерація дзюдо/самбо Тернопілля на своїй сторінці у соцмережах, склад команди поповнився молодим суддею Анною Пушкар, яка успішно дебютувала у національному старті Національної Федерації самбо України. Суддею турніру був і суддя національної категорії та тренер Віталій Гнатишин.