Ви тут: Головна
Школярки з Тернополя посіли третє місце на Всеукраїнському гандбольному турнірі «Кубок Йордану» на Львівщині
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеВ місті Жидачеві, що у Львіській області, в рамках Всеукраїнського гандбольного турніру «Кубок Йордану» відбулись змагання серед дівчат 2014-2015 років народження. В боротьбі взяли участь команди з Тернополя, Новояворівська та Жидачева. Як ідеться на сторінці Тернопільської КДЮСШ з ігрових видів спорту, це були змагання серед наймолодших учасниць, які тільки недавно почали ознайомлюватися з гандболом. Загалом, у турнірі змагалось шість команд юних гандболісток - учениці 3-4-х класів.
В результаті, спортсменки Жидачівської ДЮСШ вибороли перше місце, на другому місці були представниці Новояворівська. А бронзовими призерками стали вихованки КДЮСШ з ігрових видів спорту Тернопільської міської ради.