foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Завершився вирішальний етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games 2024». Змагання відбулись у місті Києва, де впродовж п’яти днів учасники випробували себе в незвичних та цікавих спортивних завданнях, отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій. У всеукраїнських змаганнях взяли участь близько 500 школярів з усієї України. Долучились до цих унікальних спортивних випробувань 75 суддів, 75 вчителів фізичної культури.  Тернопільщину представляли учні Борщівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика» та Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24.

«У другому віковому дивізіоні команда СШ №24 під орудою вчителів Ігоря Поліщука та Вікторії Рудник посіла почесне третє місце!», - інформує на своїй сторінці у соцмережах начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, майстер спорту з велосипедного спорту, національний суддя зі спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України  Олександр Бірюков. У півфіналі команді тернополян довелося змагатися з командою з міста Києва, де їм випало показати себе у естафетах «Біатлон» та «Ягоди». В результаті наші юні спортсмени зайняли третє місце, а перемогу у цьому дивізіоні здобула команда із Сокирянського ліцею Чернівецької області.

«Cool Games 2024! Це дійсно було круто! Ми всі Переможці! Молодці!», - наголосив Олександр Бірюков.