foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок відбувся у селі Яворів на Львівщині. Чотири медалі здобула на цьому турнірі тернопільська біатлоністка, студентка соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету Тетяна Тарасюк. Так, в індивідуальній гонці, Тетяна виборола для скарбнички збірної Тернопільської області срібну нагороду. «Золото» ж тут завоювали Ксенія Приходько, а «бронзу» - Єва Мартиненко, які є представницями Сумської області. До десятки найкращих у цій гонці увійшла також представниця Тернопільщини, студентка факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного факультету імені Володимира Гнатюка, Ірина Тарасюк – сестра Тетяни, яка фінішувала на сьомому місці.

Серед юніорів найкращим серед тернополян став брат Тетяни та Ірини - Тарас Тарасюк, який у підсумковому протоколі розмістився на одинадцятій позиції. За ним фінішували ще двоє тернопільських біатлоністів — Микола Грущак і Костянтин Марценюк.

У спринтерській гонці юніорок, яка була наступною у програмі змагань, Тетяна Тарасюк здобула бронзову нагороду, перше місце знову у Ксенії Приходько, а друге – у Вікторії Хвостенко.

Зате у мас-стартах Тетяні Тарасюк вдалося перемогти усіх суперниць і вибороти золоту нагороду. А її сестра Ірина посіла у цій гонці четверте місце.

Ще одне «золото» Тетяна завоювала разом з Іриною, їхнім молодшим братом Тарасом та Костянтином Марценюком у змішаній естафеті. Команда Тернопільської області (Ірина Тарасюк, Тетяна Тарасюк, Тарас Тарасюк та Костянтин Марценюк) посіла перше місце, обійшовши команди із Сумської (друге місце) та Чернігівської (третє місце) областей.

У здобутку тернополян є і ще одна нагорода срібного гатунку, яку у класичній естафеті 4х7,5 км серед юніорів виборола команда Тернопільської області. У її складі виступали Тарас Тарасюк, Костянтин Марценюк, Артур Марченко та Микола Грущак. А місця у цій гонці на п’єдесталі пошани розподілились так: Сумська область, Тернопільська область, Чернігівська область.

Відтак, у здобутку біатлоністів з Тернопілля на чемпіонаті України серед юніорів п’ять нагород – два «золота», два «срібла» і одна «бронза».

Фото зі сторінки Людмили Сагайдак у соцмережах.