foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Львові, в оновленому легкоатлетичному манежі, впродовж двох днів тривав Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 2005-2006 років народження. Учасниками змагань стало близько трьохсот спортсменів з 23 регіонів України. Тернопільську область представляли 11 атлетів - представники ОДЮСШ освіти, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» та Бережанської ДЮСШ. В результаті у здобутку спортсменів з Тернопілля чотири нагороди – два срібла і дві бронзи.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики області на своїй сторінці у соцмережах, найкраще зуміли проявити себе метальники: в штовханні ядра серед юніорів з результатом 13.63 см срібним призером став Олексій Навроцький (Тернопільська ОДЮСШ, тренери Леонід Дахновський, Галина Шмуляєва), а бронзовим - Андрій Кравець, який показав результат 13,62 см. Також третє місце з результатом 10,69 м виборола серед юніорок Анастасія Мазурок. Додамо, що Андрій Кравець та Анастасія Мазурок є студентами Західноукраїнського національного університету (соціально-гуманітарний факультет), тренуються в Тернопільській ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Василь Яковів.

Вперше виступаючи за збірну Тернопільської області, успішно виступив ще один студент ЗУНУ та вихованець Василя Яковіва - Ярослав Мудрик (ФЕУ), який у штовханні ядра з особистим досягненням 12 м 67 см посів п’яте місце. А Ігор Маргусь (Тернопільське ВПТУ №4, Тернопільська ОДЮСШ, тренери Леонід Дахновський, Галина Шмуляєва, Іван Салук) у штовханні ядра був четвертим.

Срібною призеркою в бігу на 3000 м з результатом 10.58,7 сек, продемонструвавши особистий рекорд, стала Ольга Правецька - студентка першого курсу факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренерка спортсменки - Ольга Стефанишина (Тернопільська ОДЮСШ).

Два шості місця в бігу на 60 м (результат 7,82 сек) та 200 м (результат 26,23) посіла Христина Федущак (Тернопільська ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Назар та Софія Рибій).

Восьмим в ходьбі на 5000 м став Болюх Василь  - представник Бережанської ДЮСШ, тренери Дуда Володимир, Міщанчук Роман. Десятим в стрибках в довжину був наймолодший учасник тернопільської команди - Юркевич Максим (тренер Васірук Михайло).

В загальному заліку команда області з 231 очками – дев’ята.

Додамо, що 20-21 січня у Києві відбудеться командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих спортсменів.