Ви тут: Головна
Студенти ЗУНУ вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях зі штовхання ядра пам’яті Михайла Микіча
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеНещодавно у Львові відбулися Всеукраїнські змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Михайла Микіча. У змаганнях взяли участь близько 70 атлетів із різних областей України: юнаки та дівчата 2008-2009, 2006-2007 р. н., юніори та юніорки, дорослі атлети. Успішно виступили на турнірі метальники Західноукраїнського національного університету, - повідомляє офіційний сайт вишу.
Так, представниця Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ Альбіна Піліх (ВСП «ФКЕПІТ») та Анастасія Мазурок (соціально-гуманітарний факультет) встановили рекорди у своїх вікових групах та завоювали почесні перші місця.
Щодо інших результатів, то четверте місце серед юніорів посів Андрій Кравець соціально-гуманітарний факультет), п’яте місце серед дорослих спортсменів – Денис Тужеляк (факультет комп’ютерних інформаційних технологій).
Тренує атлетів старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту, майстер спорту України з легкої атлетики Василь Яковів.