Відкрита першість Тернопільської ЗОШ №10 з шахів пройшла минулої неділі в актовій залі закладу. Турнір зібрав понад двадцять шанувальників цього виду спорту – учнів 2-8 класів. Відтак наймолодшому учаснику цих інтелектуальних баталій було 6 років (учень першого класу), а найстаршому - 13 років. Відбувались шахові змагання за швейцарською системою у 9 турів.
Серред унів школи переможцями та призерами стали: Мігоцький Тимофій, який посів перше місце, Алексеєнко Сергій, який виборов друге місце, та Стефанчишин Денис, який зайняв третє місце. Відтак, всі переможці отримали 1 юнацький розряд.
Тренером та організатором турніру виступив Ігор Подольський.