Ви тут: Головна
13-річний школяр з Тернопілля Іван Середа вдало виступив на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеМайже двісті найкращих спортсменів і спортсменок із різних куточків України стали учасниками чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. Такі змагання відбулись у місті Хуст Закарпатської області і були присвячені Збройним силам України. За звання чемпіонів боролися представники 21 області та міста Києва.
Прекрасно показав себе серед них і школяр із Тернопілля Іван Середа. Спортсмен змагався у ваговій категорії 55 кг і у ривку підняв 56 кг, що дало змогу зайняти ІІ місце, а в поштовху підняв 74 кг і зайняв ІІІ місце. За сумою двоборства 130 кг Іван Середа встановив особистий рекорд, зайнявши ІІ місце і виконавши ІІ дорослий розряд.
Тренується атлет у відділенні важкої атлетики КУТОР «ТОДЮСШ із літніх видів спорту» в селі Озерна під керівництвом тренера-викладача, майстра спорту України Іванни Ткачик, - ідеться на сторінці школи у соцмережах.