Ви тут: Головна
Студенти факультету фізичного виховання ТНПУ імені В. Гнатюка стали призерами Чемпіонату України зі спортивного туризму
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеЧемпіонат України зі спортивного туризму – пішохідного туризму (зв’язки) відбувся у селі Черче Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагоогічного університету імені Володимира Гнатюка представляли Тернопільську область і змагалися на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод».
В результаті Пелехатий Денис, студент IV курсу, здобув три бронзові нагороди серед чоловічих зв’язок на дистанціях: «Крос-похід», «Смуга перешкод» та загальному заліку Чемпіонату України, а Бородай Максим, студент І курсу, завоював срібну нагороду серед чоловічих зв’язок на дистанції «Смуга перешкод», - інформує сторінка факультету фізвиховання вишу у соцмережах.