Ви тут: Головна
В Західноукраїнському національному університеті завершився IX Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віцепрезидента Федерації волейболу України, професора Сергія Юрія
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеВпродовж трьох днів у Західноукраїнському національному університеті тривали баталії традиційного дев’ятого Всеукраїнського турніру з волейболу серед жінок пам’яті колишнього ректора, віцепрезидента Федерації волейболу України, голови місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області Сергія Юрія. Під час церемонії урочистого відкриття учасників та гостей цього спортивного свята привітали ректор вишу Оксана Десятнюк, голова обласного осередку Федерації волейболу України Олександр Богомол і перший заступник голови місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Віталій Ігнатенко.
Учасниками змагань стали чотири команди, і їхня боротьба на майданчику завершилася перемогою одеської «Балти». Друге місце завоювали волейболістки із команди «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» з міста Вінниця. Бронзовими призерками стали представниці рівненської команди «Регіна-МЕГУ», а команда ВК «Галичанка» з Тернополя посіла четверте місце.