Ви тут: Головна
У Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського заходи до Міжнародного дня студентського спорту тривали впродовж тижня
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеСпортивно-масові заходи, присвячені Міжнародному дню студентського спорту, в Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського відбуваються традиційно. Їх головна мета - популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед студентської молоді.
З нагоди свята цьогоріч цікаві заходи, які проводили викладачі фізичного виховання, тривали впродовж тижня. Це і першість коледжу з міні-футболу, в якій напружену перемогу здобули юнаки 4 курсу, змагання з вправності розбору та збору автомата АК-74, першість зі стрільби з пневматичної гвинтівки, турнір з шашок, змагання з підтягування на перекладині серед юнаків.
Студенти групи СР3 оформили стіннівку «Янголи спорту». Викладачі Федоришин О.О. і Пашко Н.І. підготували танцювальний флешмоб «Нема краще козака, що йде за свободу».
Усі переможці і призери змагань були нагороджені грамотами від адміністрації коледжу.