Ви тут: Головна
Тернопільський фаховий коледж харчових технологій в торгівлі Міжнародний день студентського спорту відзначив цікавими заходами
![](/media/system/images/arrow.png)
ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.
ДетальнішеВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.
ДетальнішеРізні види змагань, присвячені Міжнародному дню студентського спорту, відбулись у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій в торгівлі. Такі заходи, головною метою яких є популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед студентської молоді, у закладі освіти є традиційними. І Міжнародний День студентського спорту вшановується щороку.
Цьогоріч викладачі фізичного виховання Лисиканич О.І. та Краснощока О.Б. організували та провели першість коледжу з футболу, змагання з перетягування каната «Сильні, спритні та дужі», оздоровчий забіг на 200 метрів. Участь у заходах взяли понад триста представників навчального закладу.